DSC1121AL5-125.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AL5-125.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1121AL5-125.0000.pdf2.DSC1121AL5-125.0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121AL5-125.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 69801 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1121AL5-125.0000.pdf2.DSC1121AL5-125.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 125MHz
Λεπτομερής περιγραφή 125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA Βασικό συντονιστή MEMS