DSC1121AI2-163.8400T-N
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AI2-163.8400T-N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 163.84MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1121AI2-163.8400T-N.pdf2.DSC1121AI2-163.8400T-N.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121AI2-163.8400T-N Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 163.84MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5953 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1121AI2-163.8400T-N.pdf2.DSC1121AI2-163.8400T-N.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή CMOS
DSC1121AI2-163.8400T N-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 163.84MHz Λεπτομερής περιγραφή 163.84MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1121AI2-162.0000T
DSC1121AI2-162.0000T
Περιγραφή: MEMS OSCILLATOR
Σε απόθεμα: 3993 pcs
Κατεβάστε: DSC1121AI2-162.0000T.pdf
RFQ
Περιγραφή: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Σε απόθεμα: 4712 pcs
Κατεβάστε: DSC1121AI3-025.0000T.pdf
RFQ
DSC1121AI2-163.8400
DSC1121AI2-163.8400