DSC1121AI2-066.6666T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121AI2-066.6666T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1121AI2-066.6666T.pdf2.DSC1121AI2-066.6666T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121AI2-066.6666T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 66.6666MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4635 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1121AI2-066.6666T.pdf2.DSC1121AI2-066.6666T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 66.6666MHz
Λεπτομερής περιγραφή 66.6666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA Βασικό συντονιστή MEMS