DSC1121AE5-010.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC1121AE5-010.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121AE5-010.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4727 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1121AE5-010.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 22mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) - Βασικό συντονιστή MEMS
Απόλυτη εμβέλεια (APR) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1121AE2-125.0000
DSC1121AE2-125.0000
Περιγραφή: OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 4586 pcs
Κατεβάστε: DSC1121AE2-125.0000.pdf
RFQ
DSC1121AE2-125.0000T
DSC1121AE2-125.0000T