DSC1104CI5-125.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1104CI5-125.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 125.000MHZ HCSL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1104CI5-125.0000T.pdf2.DSC1104CI5-125.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1104CI5-125.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 125.000MHZ HCSL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5424 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1104CI5-125.0000T.pdf2.DSC1104CI5-125.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1104
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή HCSL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 125MHz
Λεπτομερής περιγραφή 125MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 42mA