DSC1104BE2-100.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1104BE2-100.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1104BE2-100.0000T.pdf2.DSC1104BE2-100.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1104BE2-100.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5737 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1104BE2-100.0000T.pdf2.DSC1104BE2-100.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1104
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή HCSL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 42mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 95µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1104CE1-100.0000
DSC1104CE1-100.0000
Σε απόθεμα: 6048 pcs
Κατεβάστε: DSC1104CE1-100.0000.pdf
RFQ
DSC1104BE2-100.0000
DSC1104BE2-100.0000
Περιγραφή: OSC MEMS 100.0000MHZ HCSL SMD