DSC1103CL5-106.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CL5-106.2500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 106.25MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1103CL5-106.2500.pdf2.DSC1103CL5-106.2500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
330 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1103CL5-106.2500 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 106.25MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42215 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1103CL5-106.2500.pdf2.DSC1103CL5-106.2500.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1103
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 106.25MHz Λεπτομερής περιγραφή 106.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 95µA
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1103DE1-148.5000
DSC1103DE1-148.5000
Περιγραφή: OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD
Σε απόθεμα: 5690 pcs
Κατεβάστε: DSC1103DE1-148.5000.pdf
RFQ
DSC1103CL5-106.2500T
DSC1103CL5-106.2500T
Περιγραφή: OSC MEMS 106.2500MHZ LVDS SMD