DSC1103BL5-062.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103BL5-062.5000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 62.500MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1103BL5-062.5000T.pdf2.DSC1103BL5-062.5000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1103BL5-062.5000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 62.500MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4554 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1103BL5-062.5000T.pdf2.DSC1103BL5-062.5000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1103
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 62.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 62.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA