DSC1103AI1-125.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103AI1-125.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1103AI1-125.0000T.pdf2.DSC1103AI1-125.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1103AI1-125.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4760 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1103AI1-125.0000T.pdf2.DSC1103AI1-125.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1103
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 125MHz
Λεπτομερής περιγραφή 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 32mA