DSC1103AE2-135.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC1103AE2-135.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1103AE2-135.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4762 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1103AE2-135.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1103
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 135MHz
Λεπτομερής περιγραφή 135MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 95µA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) - Βασικό συντονιστή MEMS
Απόλυτη εμβέλεια (APR) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1103AE1-300.0000T
DSC1103AE1-300.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 300.000MHZ LVDS SMD
Σε απόθεμα: 4366 pcs
Κατεβάστε: DSC1103AE1-300.0000T.pdf
RFQ
DSC1103AE1-300.0000
DSC1103AE1-300.0000