DSC1102DE2-025.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102DE2-025.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1102DE2-025.0000T.pdf2.DSC1102DE2-025.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1102DE2-025.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5563 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1102DE2-025.0000T.pdf2.DSC1102DE2-025.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1102
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 58mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 95µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1102CL1-100.0000T
DSC1102CL1-100.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMD
Σε απόθεμα: 5784 pcs
Κατεβάστε: DSC1102CL1-100.0000T.pdf
RFQ
DSC1102DE2-025.0000
DSC1102DE2-025.0000