DSC1102BI2-160.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102BI2-160.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 160.000MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1102BI2-160.0000T.pdf2.DSC1102BI2-160.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1102BI2-160.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 160.000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4788 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1102BI2-160.0000T.pdf2.DSC1102BI2-160.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1102
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 160MHz
Λεπτομερής περιγραφή 160MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 58mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 95µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1102BI5-108.0000
DSC1102BI5-108.0000
Περιγραφή: OSC MEMS 108.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 4799 pcs
Κατεβάστε: DSC1102BI5-108.0000.pdf
RFQ
Περιγραφή: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Σε απόθεμα: 4845 pcs
Κατεβάστε: DSC1102BI2-156.2500.pdf
RFQ