DSC1101NI2-048.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101NI2-048.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1101NI2-048.0000.pdf2.DSC1101NI2-048.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1101NI2-048.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4005 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1101NI2-048.0000.pdf2.DSC1101NI2-048.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1101
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 48MHz
Λεπτομερής περιγραφή 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA