DSC1101DL5-052.8000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DL5-052.8000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 52.8000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1101DL5-052.8000.pdf2.DSC1101DL5-052.8000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1101DL5-052.8000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 52.8000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58958 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1101DL5-052.8000.pdf2.DSC1101DL5-052.8000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1101
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 52.8MHz Λεπτομερής περιγραφή 52.8MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 95µA