DSC1101DL5-018.4320T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC1101DL5-018.4320T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1101DL5-018.4320T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4375 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1101DL5-018.4320T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1101
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 18.432MHz
Λεπτομερής περιγραφή 18.432MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 95µA