DSC1101DL1-100.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DL1-100.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1101DL1-100.0000T.pdf2.DSC1101DL1-100.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1101DL1-100.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4197 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1101DL1-100.0000T.pdf2.DSC1101DL1-100.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1101
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA