DSC1101CI5-020.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101CI5-020.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1101CI5-020.0000T.pdf2.DSC1101CI5-020.0000T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1101CI5-020.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62484 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1101CI5-020.0000T.pdf2.DSC1101CI5-020.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1101
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα 576-4828-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA