DSC1101BM2-025.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101BM2-025.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1101BM2-025.0000T.pdf2.DSC1101BM2-025.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1101BM2-025.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4851 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1101BM2-025.0000T.pdf2.DSC1101BM2-025.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1101
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 95µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1101BL1-012.5000
DSC1101BL1-012.5000
Περιγραφή: OSCILLATOR MEMS 12.5MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5238 pcs
Κατεβάστε: DSC1101BL1-012.5000.pdf
RFQ
DSC1101BL1-012.5000T
DSC1101BL1-012.5000T
Σε απόθεμα: 5101 pcs
Κατεβάστε: DSC1101BL1-012.5000T.pdf
RFQ
DSC1101BM2-025.0000
DSC1101BM2-025.0000