DSC1033CE1-026.0000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR3.3V -20C-70C 50P
Φύλλα δεδομένων: DSC1033CE1-026.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1033CE1-026.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR3.3V -20C-70C 50P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5908 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1033CE1-026.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά PureSilicon™ DSC1033
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-VDFN Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 26MHz Λεπτομερής περιγραφή 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-VDFN
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 1µA