DSC1033BI2-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033BI2-050.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1033BI2-050.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1033BI2-050.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4890 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1033BI2-050.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1033
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4mA (Typ)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 1µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1033BI2-032.7680
DSC1033BI2-032.7680
Περιγραφή: OSC MEMS 32.7680MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 4192 pcs
Κατεβάστε: DSC1033BI2-032.7680.pdf
RFQ
DSC1033BI2-048.0000T
DSC1033BI2-048.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5348 pcs
Κατεβάστε: DSC1033BI2-048.0000T.pdf
RFQ
DSC1033BI2-050.0000T
DSC1033BI2-050.0000T