DSC1033AE1-133.3333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033AE1-133.3333 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1033AE1-133.3333.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1033AE1-133.3333 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 133.3333MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4508 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1033AE1-133.3333.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά DSC1033
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Exposed Pad Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 133.3333MHz
Λεπτομερής περιγραφή 133.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 10mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 1µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1033AI1-001.0000
DSC1033AI1-001.0000
Περιγραφή: OSCILLATOR MEMS 1.0MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5600 pcs
Κατεβάστε: DSC1033AI1-001.0000.pdf
RFQ
DSC1033AE2-066.6660T
DSC1033AE2-066.6660T
Περιγραφή: OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5815 pcs
Κατεβάστε: DSC1033AE2-066.6660T.pdf
RFQ
DSC1033AE1-133.3333T
DSC1033AE1-133.3333T