DSC1018DE1-024.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1018DE1-024.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1018DE1-024.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1018DE1-024.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4837 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1018DE1-024.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1018
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 24MHz
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 3mA (Typ)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 1µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1018DC1-080.0000T
DSC1018DC1-080.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 4686 pcs
Κατεβάστε: DSC1018DC1-080.0000T.pdf
RFQ
DSC1018DE1-024.0000
DSC1018DE1-024.0000