DSC1018BC1-054.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1018BC1-054.0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 54.0000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1018BC1-054.0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
936 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1018BC1-054.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 54.0000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94956 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1018BC1-054.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1018
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 54MHz Λεπτομερής περιγραφή 54MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 1µA