DSC1004DL1-025.0000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC1004DL1-025.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1004DL1-025.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4279 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1004DL1-025.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1004
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.2mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) - Βασικό συντονιστή MEMS
Απόλυτη εμβέλεια (APR) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1004DL1-033.0000T
DSC1004DL1-033.0000T
Περιγραφή: MEMS OSCILLATOR
Σε απόθεμα: 5508 pcs
Κατεβάστε: DSC1004DL1-033.0000T.pdf
RFQ
DSC1004DI5-066.4860T
DSC1004DI5-066.4860T
Περιγραφή: OSC MEMS 66.486MHZ CMOS SMD