DSC1004CI2-098.3040T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC1004CI2-098.3040T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1004CI2-098.3040T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5663 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1004CI2-098.3040T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1004
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 98.304MHz
Λεπτομερής περιγραφή 98.304MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 11.9mA