DSC1003CI5-020.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1003CI5-020.0000T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1003CI5-020.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1003CI5-020.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3969 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1003CI5-020.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 ~ 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά DSC1003
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA