DSC1001DE2-038.4000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR
Φύλλα δεδομένων: DSC1001DE2-038.4000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1001DE2-038.4000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5932 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1001DE2-038.4000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά DSC1001
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 38.4MHz
Λεπτομερής περιγραφή 38.4MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 7.1mA