DSC1001BI5-013.5600
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI5-013.5600 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 13.5600MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1001BI5-013.5600.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
792 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1001BI5-013.5600 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 13.5600MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82787 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1001BI5-013.5600.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1001
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm
Συχνότητα 13.56MHz Λεπτομερής περιγραφή 13.56MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6.3mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 15µA