DSC1001BI2-029.4912T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-029.4912T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: DSC1001BI2-029.4912T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1001BI2-029.4912T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5146 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1001BI2-029.4912T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.3 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1001
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 29.4912MHz
Λεπτομερής περιγραφή 29.4912MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 7.2mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 15µA Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1001BI2-030.0000
DSC1001BI2-030.0000
Περιγραφή: OSC MEMS 30.0000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 87468 pcs
Κατεβάστε: DSC1001BI2-030.0000.pdf
RFQ
DSC1001BI2-027.0000T
DSC1001BI2-027.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 5647 pcs
Κατεβάστε: DSC1001BI2-027.0000T.pdf
RFQ