ATZB-A24-UFLBR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATZB-A24-UFLBR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων: ATZB-A24-UFLBR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATZB-A24-UFLBR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5972 pcs Φύλλο δεδομένων ATZB-A24-UFLBR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος AT86RF230
Σειρά ZigBit™ Σειριακές διεπαφές I²C, JTAG, SPI, UART, USART
ευαισθησία -101dBm Οικογένεια RF / Standard 802.15.4
Πρωτόκολλο Zigbee® Ισχύς - εξόδου 20dBm
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα ATZB-A24-UFLBRCT Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση - Μέγεθος μνήμης 128kB Flash, 4kB EEPROM, 8kB RAM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz
Ρυθμός δεδομένων 250kbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 183.5mA
Τρέχουσες - Λήψη 39.5mA κεραία Τύπος Not Included, U.FL