ATTINY2313-20SUR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.ATTINY2313-20SUR.pdf2.ATTINY2313-20SUR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATTINY2313-20SUR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 72480 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ATTINY2313-20SUR.pdf2.ATTINY2313-20SUR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Ταχύτητα 20MHz Σειρά AVR® ATtiny
RAM Μέγεθος 128 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 2KB (1K x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα ATTINY2313-20SUR-ND
ATTINY2313-20SURTR
ATTINY231320SUR
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 18
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 128 x 8
Λεπτομερής περιγραφή AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-SOIC Μετατροπείς δεδομένων -