ATTINY13V-10SUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY13V-10SUR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.ATTINY13V-10SUR.pdf2.ATTINY13V-10SUR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATTINY13V-10SUR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 99046 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ATTINY13V-10SUR.pdf2.ATTINY13V-10SUR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Ταχύτητα 10MHz Σειρά AVR® ATtiny
RAM Μέγεθος 64 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1KB (512 x 16) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Αλλα ονόματα ATTINY13V-10SUR-ND
ATTINY13V-10SURTR
ATTINY13V10SUR
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 6
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 64 x 8
Λεπτομερής περιγραφή AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC Μετατροπείς δεδομένων A/D 4x10b