ATSAMR21G18A-MFTA6
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATSAMR21G18A-MFTA6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 256KB FLASH 32VQFN
Φύλλα δεδομένων: 1.ATSAMR21G18A-MFTA6.pdf2.ATSAMR21G18A-MFTA6.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATSAMR21G18A-MFTA6 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4885 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ATSAMR21G18A-MFTA6.pdf2.ATSAMR21G18A-MFTA6.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.6 V Τύπος TxRx + MCU
Σειρά - Σειριακές διεπαφές I²C, SPI, UART
ευαισθησία -99dBm Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ
Πρωτόκολλο - Ισχύς - εξόδου 4dBm
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 48-VFQFN Exposed Pad
Αλλα ονόματα ATSAMR21G18A-MFTA6DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Διαμόρφωση -
GPIO 28 Συχνότητα 2.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-VFQFN Exposed Pad Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 250kbps