ATMEGA3250PV-10AUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATMEGA3250PV-10AUR Κατασκευαστής Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 25153 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) FLASH Τάσης - Ανάλυση 100-TQFP (14x14)
Σειρά AVR® ATmega Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 10MHz
απαιτεί Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Τύπος μνήμης προγράμματος 32KB (16K x 16)
Μέγεθος μνήμης προγράμματος SPI, UART/USART, USI Πόλωση 100-TQFP
Άλλα ονόματα 1611-ATMEGA3250PV-10AURDKR Oscillator Τύπος A/D 8x10b
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Λειτουργικό σύστημα AVR
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ATMEGA3250PV-10AUR Διευρυμένη περιγραφή AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
Περιγραφή IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP SRAM Bytes δεδομένων 1K x 8
Μετατροπείς δεδομένων 1.8 V ~ 5.5 V πυρήνα Μέγεθος 2K x 8