ATA5577M1250C-DDB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RFID R/W 125KHZ SAWN WAFER
Φύλλα δεδομένων: ATA5577M1250C-DDB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATA5577M1250C-DDB Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC RFID R/W 125KHZ SAWN WAFER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3982 pcs Φύλλο δεδομένων ATA5577M1250C-DDB.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.6V Τύπος RFID Transponder
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Wafer Πρότυπα ISO 11784, ISO 11785, ISO 15693
Σειρά - Συσκευασία / υπόθεση Die
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Συχνότητα 100kHz ~ 150kHz Λεπτομερής περιγραφή RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785, ISO 15693 3.6V Die