AT93C86A-10TU-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 16K SPI 2MHZ 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AT93C86A-10TU-2.7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT93C86A-10TU-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 16K SPI 2MHZ 8TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 191709 pcs Φύλλο δεδομένων AT93C86A-10TU-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα AT93C86A10TU27
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 16Kb (2K x 8, 1K x 16) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8, 1K x 16) SPI 2MHz 8-TSSOP
Συχνότητα ρολογιού 2MHz Αριθμός μέρους βάσης AT93C86