AT93C66A-10SI-2.7-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT93C66A-10SI-2.7-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT93C66A-10SI-2.7-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4875 pcs Φύλλο δεδομένων AT93C66A-10SI-2.7-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V