AT93C46-10TU-2.7-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AT93C46-10TU-2.7-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT93C46-10TU-2.7-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5488 pcs Φύλλο δεδομένων AT93C46-10TU-2.7-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V