AT93C46-10SU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT93C46-10SU-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT93C46-10SU-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4397 pcs Φύλλο δεδομένων AT93C46-10SU-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 10ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 1Kb (128 x 8 , 64 x 16)
Διασύνδεση μνήμης SPI Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8 , 64 x 16) SPI 2MHz 8-SOIC
Συχνότητα ρολογιού 2MHz Αριθμός μέρους βάσης AT93C46