AT91M55800A-33CJ-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91M55800A-33CJ-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFBGA
Φύλλα δεδομένων: 1.AT91M55800A-33CJ-T.pdf2.AT91M55800A-33CJ-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT91M55800A-33CJ-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 5329 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AT91M55800A-33CJ-T.pdf2.AT91M55800A-33CJ-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 176-BGA (13x13)
Ταχύτητα 33MHz Σειρά AT91