AT89S4051-24SU
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT89S4051-24SU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT89S4051-24SU Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 56172 pcs Φύλλο δεδομένων AT89S4051-24SU.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Ταχύτητα 24MHz Σειρά 89S
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 4KB (4K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα AT89S405124SU
Q2962974
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 15
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SOIC Μετατροπείς δεδομένων -