AT89C2051-12SU
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT89C2051-12SU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT89C2051-12SU Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 88085 pcs Φύλλο δεδομένων AT89C2051-12SU.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Ταχύτητα 12MHz Σειρά 89C
RAM Μέγεθος 128 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 2KB (2K x 8) Περιφερειακά LED
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα AT89C205112SU Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 15
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC Μετατροπείς δεδομένων -