AT89C1051U-12SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT89C1051U-12SI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT89C1051U-12SI Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 6036 pcs Φύλλο δεδομένων AT89C1051U-12SI.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Ταχύτητα 12MHz Σειρά 89C
RAM Μέγεθος 64 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1KB (1K x 8) Περιφερειακά LED
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα AT89C1051U12SI Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 15
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (1K x 8) FLASH 20-SOIC