AT49LH004-33JC-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LH004-33JC-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC FLASH 4M PARALLEL 32PLCC
Φύλλα δεδομένων: AT49LH004-33JC-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT49LH004-33JC-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 6023 pcs Φύλλο δεδομένων AT49LH004-33JC-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 50µs Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V
Τεχνολογία FLASH Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-PLCC
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 32-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα AT49LH004-33JC SL383
AT49LH004-33JC SL383-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TC) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 4Mb (512K x 8) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης FLASH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) Parallel 33MHz 32-PLCC Συχνότητα ρολογιού 33MHz