AT27C2048-55JU-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EPROM 2M PARALLEL 44PLCC
Φύλλα δεδομένων: AT27C2048-55JU-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT27C2048-55JU-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 29839 pcs Φύλλο δεδομένων AT27C2048-55JU-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EPROM - OTP Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC (16.59x16.59)
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα AT27C2048-55JU-TCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TC) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount