AT27BV256-70JU-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV256-70JU-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC EPROM 256K PARALLEL 32PLCC
Φύλλα δεδομένων: AT27BV256-70JU-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT27BV256-70JU-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 55207 pcs Φύλλο δεδομένων AT27BV256-70JU-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EPROM - OTP Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-PLCC (11.43x13.97)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 32-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα AT27BV256-70JU-TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TC) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount