AT27BV1024-90JU-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EPROM 1M PARALLEL 44PLCC
Φύλλα δεδομένων: AT27BV1024-90JU-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT27BV1024-90JU-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 35185 pcs Φύλλο δεδομένων AT27BV1024-90JU-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EPROM - OTP Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-PLCC (16.59x16.59)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα AT27BV1024-90JU-TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TC) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount