AT25P1024W1-10SI-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1M SPI 2.1MHZ 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT25P1024W1-10SI-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25P1024W1-10SI-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1M SPI 2.1MHZ 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5720 pcs Φύλλο δεδομένων AT25P1024W1-10SI-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Αλλα ονόματα AT25P1024C10SI2.7
AT25P1024W10SI2.7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TC) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 1Mb (128K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 2.1MHz 20-SOIC Συχνότητα ρολογιού 2.1MHz