AT25640AN-10SI-2.7-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 64K SPI 20MHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT25640AN-10SI-2.7-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25640AN-10SI-2.7-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 64K SPI 20MHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5758 pcs Φύλλο δεδομένων AT25640AN-10SI-2.7-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V