AT25320T1-10TI-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 14TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AT25320T1-10TI-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT25320T1-10TI-2.7 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 32K SPI 3MHZ 14TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5277 pcs Φύλλο δεδομένων AT25320T1-10TI-2.7.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα AT25320T1-10TI2.7
AT25320T110TI2.7
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 32Kb (4K x 8) Διασύνδεση μνήμης SPI
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 3MHz 14-TSSOP Συχνότητα ρολογιού 3MHz